DOMY DREWNIANE

wycena

PROFI-BUD świadczy usługi w zakresie prac fundamentowych, instalacji oraz wykończenia domów drewnianych.

Roboty ziemne

wykonujemy roboty ziemne wszelkiego rodzaju, takie jak wykopy pod fundamenty, nasypy ziemne, stabilizację gruntu, rekultywację oraz niwelację terenu

Fundamenty

zajmujemy się zarówno wyznaczaniem fundamentów, jak i późniejszym wylewaniem ław fundamentowych, ich zbrojeniem oraz wylewaniem lub murowaniem ścian fundamentowych.

Instalacje


wykonujemy instalacje elektryczne, gazowe, instalacje centralnego ogrzewania oraz wodno – kanalizacyjne (włącznie z wykonaniem szamb betonowych z atestem i certyfikatem), biologiczne oczyszczalnie ścieków.

Wykończenia


warstwę wykończeniową ścian i sufitów wykonujemy zwykle z desek, boazerii lub płyt gipsowo – kartonowych. Na życzenie klienta można też ułożyć drewniane panele imitujące bale. W domach nieocieplonych ściany od wewnątrz malujemy bezbarwnymi lakierami akrylowymi wodnymi lub pokrywamy woskiem.

Okładziny w kuchniach, korytarzach, łazienkach i pomieszczeniach techniczno – gospodarczych zwykle wykonujemy z płytek ceramicznych. W pozostałych pomieszczeniach podłogi wykańczamy deskami.

W domach z bali zwykle montuje się okna sosnowe lub mahoniowe z szybami zespolonymi (jedno- lub dwukomorowymi). Najczęściej są to okna rozwieralne lub uchylno – rozwieralne. Można też zamówić okna z dodatkowymi akcesoriami, na przykład ze szczeblinami. Okna mogą być mocowane do ścian z bali za pomocą tak zwanych ślizgów, umożliwiających niezależną pracę ścian domu i okien. Oferujemy także okiennice drewniane

Drzwi, również drewniane – wewnętrzne mogą być przeszklone lub pełne, surowe lub lakierowane. Zewnętrzne – impregnuje się i lakieruje oraz ociepla.

Schody w domach piętrowych wykonane są z drewna jesionowego lub dębowego. Na życzenie klienta można też zamówić schody z innego gatunku drewna. Wzór tralek i poręczy balustrady zwykle ustala się indywidualnie.

Do wykańczania wnętrz używamy każdego rodzaju materiałów, od płyt karton gips, poprzez drewno aż do kamienia i cegły staro-angielskiej.

domy drewniane domy drewniane domy drewniane
domy drewniane domy drewniane